Кошничката е празна!
Најпродавани

Black Diamond Mont Blanc

Black Diamond Mont Blanc
Black Diamond Mont Blanc Black Diamond Mont Blanc
Бренд: Black Diamond
Код на производот: Black Diamond
Достапност: 2
1,250ден.

Достапни опции


* Големина:

 
   - ИЛИ -   

Ракавица со одличен грип, направена од материјал кој одбива вода и е отпорен на ветер.

Модел кој е наменет за планинско трчање и други активности во планините, кои се работат со голем интензитет.

Основни инфо:
Температурен опсег: -4/4 ºC
Тежина за пар: 56 грама

Повеќе инфо:
Ракавица која е направена од растеглив материјал, отпорен на временските неприлики и кој ги чува вашите дланки. На врвот на палецот и показалецот има сошиен материјал кој овозможува да се работи на екраните на допир на вашите електронски уреди.

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Клучни зборови: Black Diamond Mont Blanc