Кошничката е празна!
Најпродавани

Black Diamond Trekker

Black Diamond Trekker
Black Diamond Trekker Black Diamond Trekker Black Diamond Trekker
Бренд: Black Diamond
Код на производот: Black Diamond
Достапност: 2
1,490ден.
1,050ден.

Достапни опции


* Големина:

 
   - ИЛИ -   

Од овој модел на залиха имаме уште само 2 големини: XL и XS!
Одлична цена со 30% ПОПУСТ!!!


Едноставна и ултралесна ракавица за широк спектар на спортски активности - со одличен грип!

Основни инфо:
Температурен опсег: 4/13 °C
Тежина за пар: 56 грама

Повеќе инфо:
Ултра-лесна мембрана за дишливост на задната страна на дланката,
Козја кожа на делот на дланката со кожен додаток директно над дланката,
Едноставен, растеглив фит - модел на ракавица кој ќе ве заштити од плускавци и други оштетувања на кожата.


Линк до страната на производителот: овде >>>>

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Клучни зборови: Black Diamond Trekker