Кошничката е празна!
Најпродавани

Corratec CCT Team Carbon 105 11s

Corratec CCT Team Carbon 105 11s
Бренд: Corratec
Код на производот: Corratec
Достапност: 2
105,000ден.
84,000ден.

Достапни опции


* Друмски велосипеди - големини::

 
   - ИЛИ -   

Од овој модел имаме уште само една големина на залиха - 55!
Одлична цена со 20% ПОПУСТ!!!

Како и секогаш: одличен соодонос на цена со перформанси кај германскиот CORRATEC!

Спецификација:
Рам: карбон CCT Team (CARBON EPS технологија)
Вилушка: карбон
Заден менувач: Shimano 105 11s
Преден менувач: Shimano 105 2x11
Шифтери: Shimano 105
Кочница: Shimano 105 Caliper Brake
Пренос: Shimano FCRS500 50/34
Касета: Shimano 105 11-28
Ланец: KMC X11A
Тркала: ZZYZX Race Attack 2.0
Гуми: Continental Ultra Sport
Седло: corratec Race Saddle / Cro Mo шини
Колче: ZZYZX Twin Bolt Alloy
Стем: ZZYZX 6 Series 3D 6 Degree
Волан: ZZYZX Compact Road 6 Series Ergo

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Клучни зборови: Corratec CCT Team, carbon