Кошничката е празна!
Најпродавани

Black Diamond Trucker

Black Diamond Trucker
Бренд: Black Diamond
Код на производот: black diamond
Достапност: 3
1,500ден.
 
   - ИЛИ -   

Материјал на предниот дел и визирот: 97% памук, 3% еластан
Материјал на задниот и средниот дел: полиестер

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Клучни зборови: black diamond, trucker