Кошничката е празна!
Најпродавани

Bianchi Lotto Jumbo bib

Bianchi Lotto Jumbo bib
Бренд: Bianchi
Код на производот: Bianchi
Достапност: 5
5,300ден.
3,700ден.

Достапни опции


* Големина:

 
   - ИЛИ -   

Произведени во Италија од СМС Сантини!
Одлична цена со 30% ПОПУСТ!!!


Долен дел од дресот на Тим Лото Џамбо! MAX2 постава за неверојатен комфор на седлото.
Направени од Ликра, тие се еластични и отпорни на триење, а и шевовите се посебно направени да не сметаат при возењето.
Совршен пар со маичката на Тим Лото Џамбо!

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Клучни зборови: Bianchi Lotto Jumbo