Кошничката е празна!
Најпродавани

Nalini New Prime

Nalini New Prime
Бренд: Nalini
Код на производот: Nalini
Достапност: 2
5,500ден.
3,800ден.

Достапни опции


* Големина:

 
   - ИЛИ -   

Одлична цена за бермуди за велосипедизам со перниче - 30% ПОПУСТ!!!
Од овој модел имаме уште само 2 големини: S и L!

 

Бермуди за велосипедизам со перниче - кое може по потреба да се отстрани и бермудите можат да се користат и како „нормални“, спортски бермуди за секојдневни активности.

Карактеристики:
Антиабразивни додатоци во задниот дел
2 странични џеба
Рефлективни делови во задниот дел
Перничето може да се користи по потреба: лесно и брзо се вади или додава на бермудите.

Фитинг: Regular
Стандарден фитинг на облека, со особена грижа за комфор.

Материјал: Hot Moa
Голема дишливост и мала тежина. Основен слој кој ќе го одржува вашето тело суво и во потоплите денови. Еластичните влакна овозоможуваат оптимален фитинг и пријатна мекост.

Перниче: Race man
Специфично дизајнирано за машка анатомија, ова перниче има одличен фитинг, благодарение на еластичноста на користените материјали. Иновативното произведено, во континуитет го поставува возачот во правилна позиција. Односот на користените материјали со влагата, овозможуваат одлично сушење и чувство на свежина.

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Клучни зборови: nalini new prime