Кошничката е празна!
Најпродавани

Bianchi Camaleonte 1

Bianchi Camaleonte 1
Бренд: Bianchi
Код на производот: Bianchi
Достапност: 1
44,900ден.
31,400ден.

Достапни опции


* Големина:

 
   - ИЛИ -   

Спецификација: 
Големини: 43-47-51-55-59
Рамка: Camaleonte SPORT ALU Gent. V-Brakes
Вилушка: FF28” AL 1-1/8”
Гарнитура: VP-A42E + VP- MH-S73SA 25MM cone spacer
Шифтери: Shimano ST-EF51 7sp
Заден Менувач: Shimano Acera 7sp
Преден Менувач: Shimano FD-TX51-3 7sp
Пренос: Shimano FC-M131 48X38X28T
Ланец: KMC
Касета: Shimano 7sp 12-32T
Сопирачки: MV-87 Mini V-Brake alloy
Задна Главина: Shimano FH-RM30 32H
Предна Главина: Joytech JY-731 32H BK
Жици: STAINLESS 14G (4PC spokes in white, other in sandy blasted black for each wheel)
Обрачи: TEC logo TRRP325 (DRX6000)
Гуми: Spectra Regular Amber 32-622
Стем: MA-527, alloy, angle Adjustable
Управувач: TEC”NO logo” - HB-RB11, color Painted Black
Колче: TEC”Obvius” 27,2mm
Седло: Active FM3166 rail hi-ten steel, colour white

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Клучни зборови: Bianchi, Camaleonte