Кошничката е празна!
Најпродавани

K2 Brigade (2013)

K2 Brigade (2013)
Бренд: K2.
Код на производот: K2
Достапност: 1
17,900ден.
14,320ден.

Достапни опции


* Должина (cm):

 
   - ИЛИ -   

Catch Free Baseline on the K2 Brigade snowboard is built for the advancing rider looking to explore the mountain with consistency and style. This board is designed to work with the rider and almost disappear, letting the focus stay on goodtimes on snow and progression.

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу: