Кошничката е празна!
Најпродавани

Morrow Reign

Morrow Reign
Бренд: Morrow
Код на производот: Morrow
Достапност: 2
7,400ден.
3,700ден.

Достапни опции


* UK Големини:

 
   - ИЛИ -   
Одлична цена со 50% ПОПУСТ!!!
Oд овој модел имаме на залиха само уште една големина: 40 1/2!

 
The Reign provides support, cushion and flex. The STC Outsole™ absorbs the shock of landing big airs and provides traction for hiking in the backcountry. The PowerFit Liner™ keeps your toes warm while providing the support you need. Speed hooks let you get in and out quickly, allowing you more time on the hill.
 
  • STC Outsole™ provides support, traction & cushion
  • PowerFit Liner™ with performance ankle pocket and removable insole
  • Nylon mesh & synthetic leather body construction
  • Multi-zone ankle flex points
  • Webbing lace loops with speed hooks

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу: