Кошничката е празна!
Најпродавани

Rock Empire Swift aqua

Rock Empire Swift aqua
Бренд: Rock Empire
Код на производот: Rock Empire
Достапност: 30
390ден.
 
   - ИЛИ -   

Најлесниот алуминиумски карабинер на Рок Емпаер
Тежина: 36 грама
Отвор: 25мм
Јачина на долга оска: 22kN
Јачина на кратка оска и при отворена вратичка: 7 kN

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Клучни зборови: Rock Empire Swift