Кошничката е празна!
Најпродавани

Asolo Parete Nord GV

Asolo Parete Nord GV
Бренд: Asolo
Код на производот: Asolo
Достапност: 1
16,200ден.
8,100ден.

Достапни опции


* UK Големини:

 
   - ИЛИ -   

Од овој модел во моментов имаме уште само 1 величинa на залиха: 4 1/2УК (37 1/2).
Одлична цена со 50% ПОПУСТ!!!

Материјал : водоодбивен Schoeller K-Tech + најлон со голема издржливост.
Мембрана : Gore-Tex Insulated Comfort Footwear.
Основа : Duo Asoflex Ascent надополнето со најлон и фиберглас + ЕВА.
Анатомска влошка : Lite 3.
Ѓон : Vibram 1229 Mulaz + микропорозна средина со двојна густина + ПУ пета + ТПУ додаток за полуавтоматски крампони..
Тежина : 690 грама за една чевла со големина 8 UK
Произведено во Италија

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Клучни зборови: Asolo Parete Nord GV