Кошничката е празна!
Најпродавани

Black Diamond Spot 300lm aluminium

Black Diamond Spot 300lm aluminium
Бренд: Black Diamond
Код на производот: Black Diamond
Достапност: 1
2,500ден.
1,750ден.
 
   - ИЛИ -   

Од овој модел на залиха има уште само 1 парче
Одлична цена со 30% ПОПУСТ!!!


300 лумени!
Легендарниот модел на Блек Дајмонд! Прецизен и моќен светлосен сноп, водоотпорно куќиште, „PowerTap” технологија... Со подобрено периферално осветлување за непосредно осветлување.

Основно:
Лумени:   300
Тежина со батерии:   88 грама
Маск осветлување:  
[На најголема јачина] 80 метри
[На најмала јачина] 16 метри
Батерии до:  
[На најголема јачина] 30 часа
[На најмала јачина] 175 часа
IPX класа:   IPX8
Тип на LED:   1 QuadPower, 1 DoublePower, 1 SinglePower
Батерии:   3 AAA

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Клучни зборови: black diamond spot