Кошничката е празна!
Најпродавани

Millet Ikam

Millet Ikam
Бренд: Millet
Код на производот: Millet
Достапност: 1
2,200ден.
 
   - ИЛИ -   

Наменето за:
планинарење, скијање/бордање

Одличен комфор, компактен стил и активна термо регулација постигната со дебелата плетка од миксот на мерино волна и акрилни влакна и дополнителната полар постава.

Материјали:
50% мерино волна, 50% акрилни влакна
постава од полар

Тежина:
80 грама

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Клучни зборови: millet ikam