Кошничката е празна!
Најпродавани

Elite Novo Force

Elite Novo Force
Бренд: Elite
Код на производот: elite
Достапност: 1
12,300ден.
 
   - ИЛИ -   

Овој производ ќе биде достапен од 13 ноември.

8 нивоа на отпор со практичен подесувач, кој се поставува на воланот,
Нова рамка: интеграција на челик и технолошки пластични материјали,
Многу комптактен уред, со отпор на магнет,
Максималната стабилност при големи брзини и силен напор е гарантирана благодарение на апсорбирачката структура на рамката,
Кревањето на велосипедот е сведено на минимум,
Брзо фиксирање: велосипедот може да биде постаевн на рамката со една, едноставна операција,
Нов подесувачки систем за потпора: овозможува адекватен и постојан притисок помеѓу ролерот и гумата,
„Еластогел“ ролер со дијаметар од 30мм,
Уредот лесно и брзо се собира и е многу компактен за транспорт или пакување кога не се користи,
Се подесува за сите тркала од 24“ до 29“.

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Клучни зборови: elite novo force