Кошничката е празна!
Најпродавани

Asolo Drifter GV EVO

Asolo Drifter GV EVO
Бренд: Asolo
Код на производот: Asolo
Достапност: 1
10,800ден.

Достапни опции


* UK Големини:

 
   - ИЛИ -   

Најновиот модел на веројатно најпродаваниот модел на 3-сезонска чевла кај нас!
Влезена во „Холот на славните“ на популарното „Бекпекер“ списание!
Асоло Дрифтер ГВ ЕВО

Материјал : Водоодбивна кожа 1,6-1,8мм + кордура
Водоотпорна мембрана : Gore-Tex Performance Comfort Footwear
Основа : Asoflex 00 MR
Анатомска влошка : Lite 2
Ѓон : Asolo/Vibram® Duo Radiant (Megagrip)
Тежина : 593 грама за една чевла во големина 8 UK

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Клучни зборови: asolo drifter