Кошничката е празна!
Најпродавани

Nalini Logo Jersey

Nalini Logo Jersey
Nalini Logo Jersey Nalini Logo Jersey
Бренд: Nalini
Код на производот: nalini
Достапност: 5
5,200ден.

Достапни опции


* Големина:

 
   - ИЛИ -   

Горен дел на дрес, со комфорен фит, направен од топол поларест материјал. Функционален дрес со атрактивен дизајн!

Основни карактеристики:
- долги ракави; топол материјал,
- „раглан“ ракави,
- патент во целата должина, со заштита од внатрешната страна,
- 3 асиметрични џебови од задната страна,
- еластичен, силиконизиран грип во делот околу половината...

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Клучни зборови: nalini, logo