Пумпи
Кошничката е празна!
Outdoor.mk препорачува

Пумпи

Листа Табела
Прикажи:
Подреди по:
Пумпа со капацитет до 8 бара Компатибилност со сите типови на вентили Висина: 570мм Материјал: пл..
1,290ден.
Микро пумпа, посебно погодна за друмски велосипедизам, поради високиот притисок кој може да се пости..
0ден.
Боца со ЦО2 - со навој Боца за пумпање на гуми за велосипедизам.  Компатибилна со сите видо..
150ден.
Мини, рачна пумпа. Компатибилна со сите типови на вентили Во сет доаѓа со држач кој може да се м..
400ден.
Пумпа од француската компанија Зефал, со метално тело и метална основа: одличен, стабилен и издржлив..
2,100ден.
Пумпа со метално тело и метална основа: одличен, стабилен и издржлив модел, кој овозможува пумпање д..
2,600ден.
Мини пумпа, произведена специјално за гуми со ширина од 23-32мм! Издржлива, изработена целосно од..
1,500ден.
Мини пумпа за велосипедизам, компатибилна со сите типови на вентили. Издржлива, лесна и отпорна на к..
0ден.
Пумпа за амортизер: многу лесно достигнување на оптималниот притисок. Модел кој претставува одлич..
2,650ден.