Кошничката е празна!
Outdoor.mk препорачува

Калници

Листа Табела
Прикажи:
Подреди по:
Заден калник Максимум: 28“/29“х2,5 (47/60х622) Тежина: 112гр. ..
1,150ден.
Одлично решение на калници (Сет од преден и заден калник) - за градски велосипеди и хибриди со ширин..
1,550ден.
Заден калник Максимум: 28“/29“х2,5 (47/60х622) Тежина: 239гр ..
1,250ден.
Преден калник Тежинa: 99 гр. ..
780ден.
Заден калник Тежина: 140гр. ..
890ден.
Заден калник Се поставува на колче со дебелина 24мм-26мм Ширина до 42мм ..
450ден.