Облека - есен
Кошничката е празна!
Outdoor.mk препорачува
Romet Rambler R9.1 grey
30,500ден. 24,400ден.
Trimm Highlander
4,500ден.
Limar Alben green
3,700ден.

Облека - есен

Листа Табела
Прикажи:
Подреди по:
Јакна за заштита од ветер - со лесна водоотпорна заштита! Основни технички карактеристики: -водо..
6,200ден.
Елек со одлични терморегулациони карактеристики, благодарение на врвниот - Прималофт материјал...
7,900ден. 5,500ден.
Елек за велосипедизам од италијанската компанија Налини. Лесен елек, наменет за заштита од ветер...
2,800ден.
Одлична заштита од продор на студен воздух низ термо дерсот. Тенка и многу мал волумен кога спакуван..
4,700ден. 4,000ден.
ЕКО дрес - во моментов само уште С и М големина на залиха. Одлична цена со 50% ПОПУСТ! Ергономск..
4,900ден. 2,450ден.
Долен дел од дрес за велосипедизам, од најновата колекција на италијанската компанија Налини. Moже ..
8,700ден. 4,400ден.
Модел од есен/зима колекцијата на Налини - идеално решение за денови кога има големи температурни ра..
9,300ден.
Од овој модел на залиха уште само Л и ХЛ големини. Одлична цена со 50% ПОПУСТ Зимски долен ..
7,400ден. 3,700ден.
Од овој модел на залиха имаме уште само С и М големина. Одлична цена со 50% ПОПУСТ! Ова е горен ..
10,500ден. 5,250ден.
Зимски дрес - со „рејс“ фит, но сепак екстремно комфорен! Одлична цена со 50% ПОПУСТ! Материјало..
7,900ден. 3,950ден.
Овој модел станува еден од најпосакуваните - највисоката класа на зимски долен дел на Налини! Дос..
11,800ден. 5,900ден.
ЕКО дрес - сега достапен во повеќе големини. Одлична промотивна цена со 50% ПОПУСТ! Ергономски д..
4,900ден. 2,450ден.
Одлична цена со 50% ПОПУСТ - за дамите!!! Термо слој, со женски крој. Материјалот е со компакт..
5,800ден. 2,900ден.
Одлична цена со 50% ПОПУСТ - за дамите!!! Зимски дрес - со женски крој и компактна структура на м..
7,300ден. 3,650ден.
Од овој модел на залиха имаме уште само 2 големини: С и ХЛ Одлична цена со 50% ПОПУСТ!!! Еден од..
11,900ден. 5,950ден.
Зимски долен дел од дрес за велосипедизам, од италијанската компанија НАЛИНИ. Уште само С и Л голем..
8,600ден. 4,300ден.
Одлична цена со 50% ПОПУСТ!   Зимски долен дел - со женски крој, овој модел е дизајниран за..
7,400ден. 3,700ден.
Зимски основен слој - со женски крој. За потребата од основен слој, во било кој период од годинат..
2,700ден.
Зимски дрес, конструиран од топол, растеглив, комфорен материјал. Одлична цена со 50% ПОПУСТ!!! ..
6,700ден. 3,350ден.