Педали, клитови
Кошничката е празна!
Outdoor.mk препорачува
Romet Rambler R9.1 grey
30,500ден. 24,400ден.
Trimm Highlander
4,500ден.
Limar Alben green
3,700ден.

Педали, клитови

Листа Табела
Прикажи:
Подреди по:
Клитови за патики за друмски велосипедизам - LOOK стандард со 4.5 степени движење. Во основата, кон..
1,200ден.
Алуминиумски, издрживи педали - широки платформи, со менливи штрафови, за одличен грип. Димензии: 1..
2,000ден.
Алуминиумски педали: Wellgo LU-998 ..
1,200ден.
Педали за планински велосипедизам ..
3,200ден. 2,700ден.
Еднострана педала за друмски велосипедизам. Класа: Шимано Тиагра Спецификации: Широк опсег на п..
5,900ден.
Еднострана педала за друмски велосипедизам, со карбонско тело - за друмски натпреварувања Класа: Ши..
8,800ден.
Педали за друмски велосипедизам. Во сет со соодветни клитови: SH56 - во жолта боја, со до 6 степени..
4,000ден.
Клитови за педали за друмски велосипедизам - компатибилни со Шимано педали. ..
1,500ден.
Клитови за педали за планински велосипедизам. Со вклучени плочки. ..
1,100ден.
Алуминиумски педали Димензии: 105х81мм Тежина: 374 грама/пар ..
800ден.
Пластични педали Димензии: 109х91мм Тежина: 290 грама/пар ..
350ден.