Тркала
Кошничката е празна!
Outdoor.mk препорачува
Romet Rambler R9.1 grey
30,500ден. 24,400ден.
Trimm Highlander
4,500ден.
Limar Alben green
3,700ден.

Тркала

Листа Табела
Прикажи:
Подреди по:
Семејството на аеро диск тркала на Кампањоло, збогатено со уште еден член - модел со 45мм профил. ..
140,500ден.
24-милиметарски профилен модел, од италијанскиот производител Кампањоло - компанија која нуди и..
11,800ден.
35-милиметри профилен модел, од италијанскиот производител Кампањоло - компанија која нуди иновативн..
25,800ден.
За Кампањоло, семејството тркала со име Шамал, од секогаш претставувало еволуциски импулс преку сопс..
82,700ден.
Зонда е едно од најпродаваните тркала oд Кампањоло - компанија која нуди иновативни и високо-квалите..
31,600ден.
Најпродаваното тркало на Кампањоло, моделот Зонда - достапно во нашиот продажен центар и во диск вер..
38,500ден.
Тркало за диск кочници "2-way fit": соодветни како за клинчер, така и за тубелес системи. Намена..
15,500ден.
Алуминиумско тркало за диск кочници - со одличен однос на цена/перформанси. Висина на обрач: 35мм..
21,500ден.