Седла
Кошничката е празна!
Outdoor.mk препорачува

Седла

Листа Табела
Прикажи:
Подреди по:
За сите дами Бјанкистки, дамски модел на седиште за друмски велосипедизам, произведено во Италија од..
5,900ден. 2,950ден.
Седло од италијанската компанија Селе Италиа, од серијата „Спорт Туринг“. Ова е сестран, комфорен..
0ден.
За поспортска положба при возењето, за средно долги тури. Димензии: 276х160мм Тежина: 440 грама ..
2,150ден.
Идеален избор за средни и долги растојанија. Леснотија и анатомски дизајн, комбинирани со елеганција..
2,400ден.
За поспортска положба при возењето, како и за нешто подолги тури. Димензии: 272х140мм Тежина: 37..
1,900ден.
Димензии: 276х160мм Модел кој овозможува висок комфор при седењето, со минимизиран притисок на чу..
1,700ден.