Траки и грипови
Кошничката е празна!
Outdoor.mk препорачува
Romet Rambler R9.1 grey
30,500ден. 24,400ден.
Trimm Highlander
4,500ден.
Limar Alben green
3,700ден.

Траки и грипови

Листа Табела
Прикажи:
Подреди по:
Должина: 210цм Ширина: 3цм Дебелина: 3мм во средниот дел – 0.5мм на краевите Тежина: 85гр (секој ..
1,500ден. 750ден.
Грип со стега на (Bianchi) Бјанки Од овој модел уште само едно на залиха. Одлична цена со 40% ПО..
1,600ден. 960ден.
Грипови во традиционалната „челсте“ боја на Бјанки Материјал: 100% Силокон Одличен грип и чувств..
1,750ден.
Грипови за Кампањоло шифтери. Код на производ: EC-AT500B ..
0ден.
Гумен грип за друмски велосипедизам: Campagnolo Сет - лев и десен Произведено во Италија Компатиб..
2,000ден.
Грипови за планински велосипедизам: издржливи и комфорни! Дебелина: 32мм Ширина: 125мм ..
950ден.
Специјална едиција на трака за волан, која ја користат два професионални тимови: Groupama-FDJ и Team..
1,250ден.
Специјална едиција на трака за волан, која ја користат два професионални тимови: Groupama-FDJ и..
1,250ден.
Кожен, ергономски грип за голем комфор при возењето! Рачно сошиен. ..
1,200ден. 600ден.
Грип од италијанската компанија Сан Марко ..
1,150ден. 570ден.
Грип од италијанската компанија Сан Марко ..
1,150ден. 570ден.
„Корса“ - мазна, комфорна трака за волан, од италијанската компанија Селе Италиа. Боја: црна Дебел..
1,000ден.
„Гранфондо“ - комфорна трака од италијанската компанија Селе Италиа. Дебелина: 2.5мм Боја: црна ..
1,800ден.
Пар грипови, компатибилни со Шимано Ултегра (Р8000) и Шимано 105 (Р7000). ..
800ден.
Плутана, многу комфорна трака за волан за друмски велосипед. ..
1,000ден.
Плутана, многу комфорна трака за друмски велосипед. ..
1,000ден.
Плутана, многу комфорна трака за друмски велосипед. ..
1,000ден.