Кочници
Кошничката е празна!
Outdoor.mk препорачува
Ferrino Triolet 28+3 Lady
7,200ден. 5,760ден.
Trimm Balance
4,300ден. 3,440ден.

Кочници

Листа Табела
Прикажи:
Подреди по:
Кампањоло - адаптер за преден ротор до 160мм. Во сет е адаптер со штрафови. ..
1,400ден.
Пар штрафови за монтирање на калипер на задна диск кочница.  Цената е за пар штрафови. Произв..
600ден.
Сет од предна и задна кочница Campagnolo Centaur ..
3,600ден.
Корус групата за 12-брзински системи, од италијанската компанија Кампањоло, е нов пример за систем с..
51,000ден.
Сет од предна и задна кочница Класа: Campagnolo Chorus Тежина: 302гр. ..
7,500ден.
Најновиот сет на сајли и кошулици на Кампањоло! Компатибилен со 12-брзинските системи на Кампањол..
5,200ден.
Direct Mount Предна кочница Произведено во Италија ..
11,100ден.
Direct Mount - seat stay mount Задна кочница Произведено во Италија   ..
11,100ден.
Кочници: Record-D Skeleton Произведено во Италија ..
17,000ден.
Сет на сајли и кошулици на Кампањоло, докажани со своето мазно работење! Должина на сајлите за ме..
3,200ден.
V-Brake преден систем Класа: Аливио ..
960ден.
V-Brake заден систем Класа: Аливио ..
0ден.
За механички диск кочници. Класа: TourneyTX ..
0ден.
Сет хидраулична кочница со вклучени пакни. ​Модел: МТ420 - задна кочница ..
6,200ден.
Сет хидраулична кочница со вклучени пакни. ​Модел: МТ420 - предна кочница ..
5,800ден.
..
2,400ден.
Сет хидраулична кочница со вклучени пакни. ​Модел: МТ200 - задна кочница ..
0ден.
Сет хидраулична кочница со вклучени пакни. Модел: МТ200 - предна кочница ..
0ден.
Црево за хидраулика Должина 1700мм ..
1,200ден.
Сет предна и задна кочница Класа: Шимано Тиагра ..
4,200ден.
Адаптер за предна кочница: 140-160-180мм. Компатибилен за: - Shimano Dura-Ace BR-R9270 - Sh..
1,250ден.
..
0ден.
..
600ден.