Кошничката е празна!
Outdoor.mk препорачува

Менувачи

Листа Табела
Прикажи:
Подреди по:
Преден менувач: Campagnolo Chorus 11s Произведено во Романија ..
3,100ден.
Заден менувач: Campagnolo Centaur 11s Medium cage Произведено во Италија ..
4,700ден.
Корус групата за 12-брзински системи, од италијанската компанија Кампањоло, е нов пример за систем с..
6,200ден.
Корус групата за 12-брзински системи, од италијанската компанија Кампањоло, е нов пример за систем с..
10,700ден.
Преден менувач: Campagnolo Potenza 11s Произведено во Романија ..
4,400ден.
Заден менувач: Campagnolo Potenza 11s "Medium cage" Произведено во Италија ..
9,600ден.
Преден менувач: Campagnolo Veloce Произведено во Италија ..
1,950ден.
Заден менувач: Campagnolo Veloce Произведено во Романија ..
5,600ден.
Преден менувач Шимано 105 ..
2,200ден.
Заден менувач Acera M3000 9s   ..
2,300ден.
Заден менувач Shimano Alivio M4000 9s ..
2,900ден.
Преден менувач Шимано Кларис   ..
1,200ден.
Заден менувач Shimano Deore - shadow plus 10s ..
4,100ден.
Преден менувач Shimano Deore 2x10s директно монтирање ..
1,800ден.
Преден менувач Shimano M610-B 3x10s Со стега ..
1,600ден.
Преден менувач Shimano Deore 3x10s директна монтажа ..
1,700ден.
Заден менувач Класа: Shimano XT Тип: СГС - долг кафез За: 11 брзини   ..
6,000ден.
Преден менувач Шимано Сора - за 9 брзини Модел: FD-3500 ..
1,550ден.