Разно
Кошничката е празна!
Outdoor.mk препорачува

Разно

Оптимизирано пребарување

Листа Табела
Прикажи:
Подреди по:
Независно дали се подготвувате за еднодневна брза планинска тура, за лесно спакувана рекреативна про..
0ден.
Не постојат доволно суперлативи за овој модел! Сега во неговата најнова верзија! Се' додека Ви е..
4,400ден.
Адаптер за Елит тренажерите, за задни тркала на велосипеди кои имаат 10 до 12мм „тру аксел“. Комп..
1,900ден.
Држач за велосипед за на ѕид. Практичен, елегантен, едноставен и безбеден! Дизајнерско решение, ..
0ден.
Подлога за тренажер Овој нов модел на подлога за тренажер е еден од најинтересните додатоци за за..
2,500ден.
Соодветен избор за Шимано систем - за тренажери Елит и тоа модели како Дирето, Суито... ..
2,900ден.
..
2,900ден.
Јусто е новиот модел од највисоката класа на тренажери на италијанската компанија Елит. Достапнос..
61,000ден.
Класичен тренажер со магнетен отпор, со поставување на задната гума на ролер и моќност до 690вати. ..
13,500ден.
Практична алатка за лесно подготвување на Вашиот проетин шејк или смути. ..
370ден. 260ден.
Смарт управувач за тренажери - про возење на Звифт. Ова е електронска, управувачка плоча, која е ..
5,100ден.
Моќен, солиден и тивок - тој е интерактивен тренажер, дизајниран да ви понуди лесно, реалистично и п..
38,800ден.
Подметач за тренажери. Го подобрува комфорот при тренингот, а ја заштитува и површината над која ..
5,800ден.
Блок со кој се подигнува висината на предното тркало, изедначувајќи ја при тоа неговата висина со ви..
1,000ден.
Елит ТУО Интерактивен тренажер со симулација на стрмнина до 10%, прецизност на мерење до 5% и моќ..
30,800ден.
Најдобар начин за заштита на Вашата инвестиција во тренингот - на Вашиот тренажер. Оваа торба е мног..
3,900ден.
Аеро е модел, дизајниран за вљубениците во активностите со голем интензитет! Тие се бескомпромисни к..
0ден.
Камино е модел за широк спектар на планински и други активни спортови - многу лесни очила кои ќ..
7,500ден.
Камино е модел за широк спектар на планински и други активни спортови - многу лесни очила кои ќе Ви ..
6,300ден.
Уште само 1 на залиха. Одлична цена со 25% ПОПУСТ Овој модел на Кобалт е со Спектрон 3 леќа..
3,900ден. 2,920ден.
Julbo Creek - поларизирани Со безвременски, класичен и сестран стил, овој модел има комфорна и ле..
6,300ден.
FURY е модел кој со својот забележителен и радикален стил, широки цилиндрични леќи и совршена вентил..
7,500ден.
FURY е модел кој со својот забележителен и радикален стил, широки цилиндрични леќи и совршена вентил..
7,500ден.
FURY е модел кој со својот забележителен и радикален стил, широки цилиндрични леќи и совршена вентил..
7,500ден.
FURY е модел кој со својот забележителен и радикален стил, широки цилиндрични леќи и совршена вентил..
6,100ден.
FURY е модел кој со својот забележителен и радикален стил, широки цилиндрични леќи и совршена вентил..
6,100ден.
Уште само 1 на залиха. Одлична цена со 25% ПОПУСТ Модел на наочари за широк спектар на секојднев..
5,200ден. 3,900ден.
MonteBianco 2! Модел кој е совршен сојузник во уживање во пејзажите. Линиите на овој сега веќе ик..
6,500ден.
Уште една класика на Јулбо: МонтеБјанко! Модел кој е посветен на вљубениците во планините, на луѓ..
8,600ден.
Уште една класика на Јулбо: МонтеБјанко! Модел кој е посветен на вљубениците во планините, на луѓ..
5,200ден.
Уште една класика на Јулбо: МонтеБјанко! Модел кој е посветен на вљубениците во планините, на луѓ..
0ден.
Уште една класика на Julbo - посветена на жените: МонтеРоса! Подеднакво едноставен за корист..
5,200ден.
Powell! Модел кој ќе ве придружува секаде - независно дали се движите низ вашите секојдневни урба..
4,500ден.
Powell! Модел кој ќе ве придружува секаде - независно дали се движите низ вашите секојдневни урба..
4,500ден.
RUSH е модел кој нуди бескомпромисни перформанси - како одговор на барањата на велосипедистите, како..
12,900ден.
RUSH е модел кој нуди бескомпромисни перформанси - како одговор на барањата на велосипедистите,..
13,900ден.
RUSH е модел кој нуди бескомпромисни перформанси - како одговор на барањата на велосипедистите,..
12,900ден.
RUSH е модел кој нуди бескомпромисни перформанси - како одговор на барањата на велосипедистите,..
8,500ден.
Julbo Shield - Вашиот партнер во височините Модел со стилска рамка за вљубениците во качувањето, ..
7,900ден.
Julbo Slack Адаптибилен модел за секаква пригода. Лесен и многу комфорен за носење, со двоен мост н..
4,800ден.
Докажан модел на Julbo: Вупс! :) Дизајниран за луѓе со помали лица - овој модел е подготвен на се..
5,800ден.
Докажан модел на Julbo: Вупс! :) Дизајниран за луѓе со помали лица - овој модел е подготвен на се..
7,700ден.
Докажан модел на Julbo: Вупс! :) Дизајниран за луѓе со помали лица - овој модел е подготвен на се..
4,800ден.
Докажан модел на Julbo: Вупс! :) Дизајниран за луѓе со помали лица - овој модел е подготвен на се..
4,800ден.
Докажан модел на Julbo: Вупс! :) Дизајниран за луѓе со помали лица - овој модел е подготвен на се..
4,800ден.
Специјално формулирана крема, која е наменета за заштита од рани и триење во седалниот дел, што се д..
1,000ден.
Специјално формулирана крема, која е наменета за заштита од рани и триење во седалниот дел, што се д..
0ден.
5 електролити - со вкус на лимон тоник (со дополнителни 75мг кофеин) Ве снабдува со натриум, калиум..
230ден.
5 електролити - со вкус на манго (не содржи кофеин) Ве снабдува со натриум, калиум, хлор, калциум и..
230ден.
5 електролити - со вкус на малина и калинка (не содржи кофеин) Ве снабдува со натриум, калиум,..
230ден.