Кошничката е празна!
Outdoor.mk препорачува

Машка облека

Листа Табела
Прикажи:
Подреди по:
Од овој модел на залиха има уште само големина: С Одлична цена со 37% ПОПУСТ!!! Вековната загатк..
10,900ден. 6,900ден.
Ултралесна заштита од ветер и лесен дождец; модел кој лесно се пакува и зафаќа малку простор во ране..
6,300ден.
Ултралесен, термо слој со пердуви - компактен и комфорен, се пакува во многу мал волумен и е погоден..
19,000ден.
Ултралесен, термо слој со пердуви - компактен и комфорен, се пакува во многу мал волумен и е погоден..
19,000ден.
Маичка од органски памук!   ..
2,150ден. 1,500ден.
Од овој модел на залиха имаме уште само една големина: ХЛ Технички втор слој, кој нуди одлична те..
7,750ден.
Хардшел јакна дизајнирана со цел да биде што полесна, а со сите квалитети кои ги очекувате од модел ..
16,500ден.
Сите одлично функционални системи, пред се' - имаат добра основа! Ова е причината зошто дизајнирање..
6,200ден.
Сите одлично функционални системи, пред се' - имаат добра основа! Ова е причината зошто дизајнирање..
6,800ден.
Хардшел јакна за заштита од непогодни временски услови, како во планинска, така секако и во урбана с..
9,500ден.
Овој модел ќе биде достапен од средината на декември. Резервации: info@outdoor.mk Технички, софт..
9,900ден.
Модел: Ferino Kluane. Термален слој со преден, целосен патент и материјал кој во внатрешниот слој..
6,400ден.
Модел: Ferino Tailly. Термален слој со преден, целосен патент и материјал кој e докажан со својат..
8,300ден.
Основен слој од највисок квалитет! За активности во планините во текот на целата година. Одлично..
4,900ден.
Основен слој од највисок квалитет! За активности во планините во текот на целата година. Одлично..
4,300ден.
Навлечни панталони за заштита од вода и ветер! Овие панталони се направени од мекиот и лесен 2,5L..
7,900ден.
Маичка со посебна плетка без шевови: за дополнителен комфор; со различна густина на плетка за подобр..
2,150ден. 1,500ден.
Растегливи, дишливи, функционални! Овие панталони се модел кој е препознатлив по чувството на мекос..
4,500ден.
Од ексклузивната „Трилогија“ серија на Мillet! Ергономски дизајн со специјален шев кој не ја ирит..
4,900ден.
Софтшел панталони со одлични термо карактеристики, благодарение на микро поларестиот материјал поста..
4,800ден.
Термоизолационен слој. Мешавина од разни материјали (водоодбивен најлон, софтшел, БиСтреч, спа..
6,400ден.
Софтшел јакна за планински спортови - со одлични карактеристики!   Материјал: 100 % P..
7,800ден.