Кошничката е празна!
Outdoor.mk препорачува
Оптимизирано пребарување
  • Пол
Оптимизирано пребарување

Чевли за планинарење

Листа Табела
Прикажи:
Подреди по:
Од овој модел, на залиха во моментов имаме само две големини: 43 1/3 (9УК) и 46 (11УК). Чевли за ..
18,500ден.
Овој модел од италијанската компанија АСОЛО, е дизајниран да Ви служи во текот на студените периоди ..
12,500ден.
Чевли за класично планинарење, како и за движење по технички терен, но и доволно лесни и со дизајн к..
13,800ден.
Од овој модел, во моментов на залиха има 3 големини: 38 (5УК), 38 2/3 (5.5УК) и 40 (6.5УК). Чевли..
13,800ден.
Oвој модел, во оваа боја, на залиха е достапен уште само во големина 43 1/3 (9.5УК)! Влезена во „..
10,800ден.
Најновиот модел на веројатно најпродаваниот модел на 3-сезонска чевла кај нас! Влезена во „Холот ..
10,800ден.
Лесна и комфорна чевла за планинарење од италијанската компанија АСОЛО. Материјал : водоодбивна к..
10,500ден.
Лесна и комфорна чевла за планинарење од италијанската компанија АСОЛО. Материјал : водоодбивна к..
10,500ден.
Лесна и комфорна чевла за планинарење од италијанската компанија АСОЛО. Материјал : водоодбивна к..
10,500ден.
Спецификација: Материјал: водоотпорна кожа 1,6-1,8мм + Кордура Мембрана: Gore-Tex Extended Comfo..
8,700ден.
Спецификација: Материјал: водоотпорна кожа 1,6-1,8мм + Кордура Мембрана: Gore-Tex Extended Comfo..
8,700ден.
Водоодбивната Первангер кожа од висока класа, нуди одлична заштита и комфор, а сооветно високата кла..
12,500ден.
Идеална, супер дишлива, водоотпорна и лесна, ниска чевла за планинарење, како за еднодневни, лесни т..
7,800ден.
Идеална, супер дишлива, водоотпорна и лесна, ниска чевла за планинарење, како за еднодневни, лесни т..
7,800ден.
Од овој модел, во моментов на залиха имаме уште само две големини: 37 1/2 (4.5УК) и 38 (5УК). Лес..
13,800ден.
Од овој модел на залиха имаме уште две големини: 42! Материјал : водо-одбивен Schoeller K-Tech + ..
11,800ден.