Вреќи за спиење, подметачи
Кошничката е празна!
Outdoor.mk препорачува

Вреќи за спиење, подметачи

Листа Табела
Прикажи:
Подреди по:
Подметач од полиетиленска пена Од долната страна, подметачот има додаден алуминизиран слој за доп..
0ден.
Модел: Ferrino Rider Pro. Ова е фолија за бивакување со термоизолациони карактеристики - алуминиз..
2,600ден.
Многу комфорна вреќа за спиење, која се истакнува со својата мала тежина, а одлична термална изолаци..
4,300ден.
Лесен, анатомски подметач на самонадувување, со уникатна структура, во комбинација со странични..
4,500ден.
Одличен однос на перформанси (температурен опсег/тежина) и цена! Ширина: 85 / 58 cm;  изола..
0ден.
Многу лесна вреќа за спиење, која завзема многу малку простор кога е спакувана и е најсоодветна за п..
3,800ден.
Надворешен материјал: мек најлон рипстоп - водоодбивен Полнење: 750грамско, перја 90/10 Ширини: 85..
22,200ден.