Шатори
Кошничката е празна!
Outdoor.mk препорачува
Ferrino Triolet 28+3 Lady
7,200ден. 5,760ден.
Trimm Balance
4,300ден. 3,440ден.

Шатори

Листа Табела
Прикажи:
Подреди по:
Манаслу 2 е 4-сезонски шатор сите кои сакаат одличен простор, минамална тежина и брзи и едноставно п..
0ден.
Надворешен дел: 100% polyester, 4000mm H2O Внатрешен дел: дишечки WR 100% polyester Подлога: 100% ..
11,500ден. 9,200ден.
Комфорен шатор за планинарење, со едноставен дизајн и брзо поставување. Тежина: 2.6кг Димензии к..
0ден.