Ранци
Кошничката е празна!
Outdoor.mk препорачува

Ранци

Листа Табела
Прикажи:
Подреди по:
Независно дали се работи за кратки, еднодневни турно тури, за авантури вон ски патеките или пак ужив..
7,800ден.
Независно дали се подготвувате за еднодневна брза планинска тура, за лесно спакувана рекреативна про..
3,800ден.
Дизајниран со знаење стекнато со децении поминати во планините, Блак Дајмонд Блиц е решението за сер..
6,900ден.
Најновата верзија на моделот на ранец за скијање:  Black Diamond Dawn Patrol Ова е модел ..
9,300ден.
Најиздржливиот планински ранец на Блек Дајмонд - дизајниран за сериозни планински авантури и експеди..
11,900ден.
Докажан алпинистички модел, за сериозни, комплексни планински авантури, дизајниран да биде со мала т..
8,100ден.
Овој модел има одлична издржливост, влечејќи ја својата инспирација од препознатливите торби за извл..
0ден.
Модел: Ferino Agile 25. Овој ранец е дизајниран конкретно за лесно планинарење: вистински пример ..
7,500ден.
Модел: Ferino Agile 45. Овој ранец е дизајниран конкретно за лесно планинарење: вистински пример ..
8,500ден.
Ферино Алта Виа 45 е идеален ранец за планинарење, со бројни џебови и оддели за подобро пакување и р..
0ден.
Модел: Ferrino Core 30 Ова е Модел со среден капацитет, наменет да биде Ваш придружник во Вашите ..
3,800ден.
Модел: Ferrino Finisterre 40 Lady 40-литарски ранец, со женска ергономија, кој со својот волумен,..
0ден.
Модел: Ferrino Finisterre 48 40-литарски ранец, кој со својот волумен, компактен дизајн и инкорпо..
0ден.
Модел: Ferrino Fission 28 Ова е модел со среден капацитет, кој е наменет да биде придружник во Ва..
0ден.
Модел: Ferrino Mizar 18 Ова е Модел наменет да биде Ваш придружник во Вашите секојдневни работни ..
2,900ден.
Модел: Ferrino Overland 65+10 Ова е модел со голем капацитет, кој е наменет да биде придружник во..
11,500ден.
Модел: Ferrino Rocker 25 Сенаменски, 25-литарски ранец, одличен како за патување, така и за лесни..
0ден.
Модел: Ferrino Rocker 25 Сенаменски, 25-литарски ранец, одличен како за патување, така и за лесни..
3,500ден.
Ферино Триоле 25+3 е лесен ранец, кој со својот волумен ќе биде есенцијален дел од опремата на секој..
7,200ден.
Ферино Триоле 28+3 е лесен ранец со женска конструкција, кој со својот волумен ќе биде есенцијален д..
7,200ден.
Овој производ ќе биде достапен од јануари. Резервации со промотивен попуст од 20%: info@outdoor.mk ..
0ден.
Ферино Триоле 43+5 е посветен на дамите: со посебна форма и дизајн, како и конструкција на гурт..
8,000ден.
Ферино Триоле 48+5 е идеален ранец за планински авантури во текот на целата година, комплетиран со м..
0ден.
Mountain Runner Evo 10 е најновиот модел на ранец за планинско трчање на италијанската компанија Гри..
5,400ден.