Кошничката е празна!
Outdoor.mk препорачува

Плочки, осмици, јумари

Листа Табела
Прикажи:
Подреди по:
Алатка за обезбедување и абзелување. Одлична цена со 40% ПОПУСТ!!! Тежина: 60 грама Дебелина на..
1,180ден. 700ден.
Плочка за обезбедување (со авто-блок можност) и абзелување. Најуниверзалната алатка за обезбедува..
1,890ден.
Мултифункционален јумар кој може да се користи и за качување и за симнување по јажето. Ергономска -..
3,500ден.
Класичен јумар со ергономска, гумирана рачка. За лева рака. Тежина: 246 грама ..
2,800ден.
Класичен јумар со ергономска, гумирана рачка. За десна рака. Тежина: 246 грама ..
2,800ден.
Популарната алатка за обезбедување и абзелување на италијанската компанија Гривел: Мастер Про! Ов..
1,500ден.