Скијање
Кошничката е празна!
Outdoor.mk препорачува

Скијање

Оптимизирано пребарување

Листа Табела
Прикажи:
Подреди по:
Лесно поставување и вадење од скиите! Овие крзна со 65% мохер и 35% најлон во својот состав, како и..
10,500ден.
Black Diamond UltraLite Mix STS - универзално крзно Крзно за турно скијање, креирано за долги при..
11,800ден.
Врз основа на 2 оценувања.
Останата е уште само 1 големина: Мондо 27.5!!! Фантастична цена со 70% ПОПУСТ!!! Модел на фритур..
33,900ден. 10,170ден.
Одлична цена со 25% ПОПУСТ!!! Од овој модел на залиха имаме уште само 1 големина: 175цм! Ултра л..
55,500ден. 38,850ден.
Одлична цена со 30% ПОПУСТ! Од овој модел имаме уште само 1 големина: 186цм! Ултрелесна „powder“..
57,500ден. 40,250ден.
Нов модел во фрирајд серијата на американската компанија Блек Дајмонд - со дамски крој! Температу..
0ден.
Од овој модел имаме уште само 1 големинa: Мондо 24! Одлична цена со 70% ПОПУСТ!!! Токи :&nb..
32,900ден. 9,870ден.
Одлична цена со 40% ПОПУСТ!!! Еден од „најурамнотежените“ модели на К2 - за најразнолик тип на сн..
42,000ден. 25,200ден.
Крзно за турно скијање - исечено/подготвено по димензии на моделот на скии K2 Coomback 104. Достапн..
9,900ден.
За тие кои сакаат највисока класа! Сестран „перформанс“ модел на ски-чевла од американската компани..
33,800ден. 23,660ден.
Ултра-лесни туринг везови, со одлични ски перформанси!   Пакет во кој има се' што му е потр..
28,500ден.
Барон! Докажана машина за туринг и фритуринг - на било каков терен, со било која моќ! Достапност:..
24,500ден.
Freeride кочница за скии до 110мм во широчина ..
1,500ден.
Крампона која лесно се поставува на основната плочка на везот и помага при движење/искачување на пос..
3,600ден.
Крампона која лесно се поставува на основната плочка на везот и помага при движење/искачување на пос..
3,600ден.
Легендарниот модел на туринг/фритур ски вез на Маркер!   Алпскиот стил на врзување на пет..
34,500ден.
Crampon KINGPIN 120 mm (ski width 105-120 mm) ..
4,300ден.
Лесна, туринг/фритур чевла со цела контактна површина.   За турно скијач кој сака целосна..
21,700ден.