Везови
Кошничката е празна!
Outdoor.mk препорачува

Везови

Листа Табела
Прикажи:
Подреди по:
Ултра-лесни туринг везови, со одлични ски перформанси!   Пакет во кој има се' што му е потр..
28,500ден.
Барон! Докажана машина за туринг и фритуринг - на било каков терен, со било која моќ! Достапност:..
24,500ден.
Крампона која лесно се поставува на основната плочка на везот и помага при движење/искачување на пос..
3,600ден.
Крампона која лесно се поставува на основната плочка на везот и помага при движење/искачување на пос..
3,600ден.
Легендарниот модел на туринг/фритур ски вез на Маркер!   Алпскиот стил на врзување на пет..
34,500ден.
Crampon KINGPIN 120 mm (ski width 105-120 mm) ..
4,300ден.
Лесна, туринг/фритур чевла со цела контактна површина.   За турно скијач кој сака целосна..
21,700ден.