Лопати и сонди
Кошничката е празна!
Outdoor.mk препорачува
Ferrino Triolet 28+3 Lady
7,200ден. 5,760ден.
Trimm Balance
4,300ден. 3,440ден.

Лопати и сонди

Листа Табела
Прикажи:
Подреди по:
Тежина: 550 грама Димензии на лопата: 23 x 27 cm Должина на рачка кога не е издолжена: 38.7 cm..
0ден.
Тежина: 680 грама Димензии на лопата: 25 x 29 cm Должина на рачка кога не е издолжена: 38.7 cm ..
4,900ден.
Тежина: 295 грама Вкупна должина: 270 cm   Должина кога е собрана: 45 cm   Дијамет..
4,300ден.