Тренажери
Кошничката е празна!
Outdoor.mk препорачува
Ferrino Triolet 28+3 Lady
7,200ден. 5,760ден.
Trimm Balance
4,300ден. 3,440ден.

Тренажери

Листа Табела
Прикажи:
Подреди по:
Адаптер за Елит тренажерите, за задни тркала на велосипеди кои имаат 10 до 12мм „тру аксел“. Комп..
1,900ден.
Подлога за тренажер Овој нов модел на подлога за тренажер е еден од најинтересните додатоци за за..
2,500ден.
Соодветен избор за Шимано систем - за тренажери Елит и тоа модели како Дирето, Суито... ..
2,900ден.
..
2,900ден.
Јусто е новиот модел од највисоката класа на тренажери на италијанската компанија Елит. Достапнос..
61,000ден.
Класичен тренажер со магнетен отпор, со поставување на задната гума на ролер и моќност до 690вати. ..
13,500ден.
Смарт управувач за тренажери - про возење на Звифт. Ова е електронска, управувачка плоча, која е ..
5,100ден.
Моќен, солиден и тивок - тој е интерактивен тренажер, дизајниран да ви понуди лесно, реалистично и п..
38,800ден.
Подметач за тренажери. Го подобрува комфорот при тренингот, а ја заштитува и површината над која ..
5,800ден.
Блок со кој се подигнува висината на предното тркало, изедначувајќи ја при тоа неговата висина со ви..
1,000ден.
Елит ТУО Интерактивен тренажер со симулација на стрмнина до 10%, прецизност на мерење до 5% и моќ..
30,800ден.
Најдобар начин за заштита на Вашата инвестиција во тренингот - на Вашиот тренажер. Оваа торба е мног..
3,900ден.