Велосипедизам
Кошничката е празна!
Outdoor.mk препорачува
Romet Rambler R9.1 grey
30,500ден. 24,400ден.
Trimm Highlander
4,500ден.
Limar Alben green
3,700ден.

Велосипедизам

Листа Табела
Прикажи:
Подреди по:
Должина: 210цм Ширина: 3цм Дебелина: 3мм во средниот дел – 0.5мм на краевите Тежина: 85гр (секој ..
1,500ден. 750ден.
Грип со стега на (Bianchi) Бјанки Од овој модел уште само едно на залиха. Одлична цена со 40% ПО..
1,600ден. 960ден.
Големина 700 x 23C/23-622, Тежина 225гр, Гума за високи перформанси - одличен грип за безбедна упр..
2,650ден.
..
0ден.
Одлична цена со 30% ПОПУСТ!!! Едноставно прецизен! Рајдер 420 уредот е изработен од висококвал..
11,700ден. 8,200ден.
10-брзинската група на Кампањоло, насловена Велоче, во случајов во комбинација со Chorus кочници. Н..
39,350ден. 31,480ден.
Уште само една на залиха. Одлична цена со 40% ПОПУСТ Гума со најпопуларната шара за градско/трек..
1,600ден. 960ден.
Уште само една на залиха. Одлична цена со 40% ПОПУСТ Гума со најпопуларната шара за градско/трек..
1,600ден. 960ден.
Уште само една на залиха. Одлична цена со 40% ПОПУСТ Гума со најпопуларната шара за градско/трек..
1,800ден. 1,080ден.
Уште само една на залиха. Одлична цена со 40% ПОПУСТ Гума со двојна намена: лесен и тивок ролинг..
1,300ден. 780ден.
Уште само една на залиха. Одлична цена со 40% ПОПУСТ - 26“Х2.3 - TubelessReady - Класа: P..
1,900ден. 1,140ден.
Последна на залиха. Одлична цена со 40% ПОПУСТ Независно дали се работи за добар или лош асфалт ..
1,300ден. 780ден.
Спортски тубулар! Издржлива конструкција, со заштита против дупнување (благодарение на „SafetySys..
5,200ден. 4,160ден.
Држач за велосипед за на ѕид. Практичен, елегантен, едноставен и безбеден! Дизајнерско решение, ..
5,900ден.
Практична алатка за лесно подготвување на Вашиот проетин шејк или смути. ..
370ден. 260ден.
За сите дами Бјанкистки, дамски модел на седиште за друмски велосипедизам, произведено во Италија од..
5,900ден. 2,950ден.
Патики за друмски велосипедизам Произведени во Италија - од Герне (Gaerne) За компанијата: „Кој..
19,000ден. 13,300ден.
Модел со индекс на крутост 12! ​Одлична цена со 30% ПОПУСТ! Патики за друмски велосипедизам Про..
15,900ден. 11,130ден.
Модел со индекс на крутост 12! Одлична цена со 30% ПОПУСТ! Патики за друмски велосипедизам Прои..
15,900ден. 11,130ден.
Одлична цена со 50% ПОПУСТ! Ѓон од најлон со карбонски влакна: специјално направен за планински в..
9,500ден. 4,750ден.
Уште само неколку бројчиња на залиха. Одлична цена со 50% ПОПУСТ! Патики за планински велосипеди..
9,800ден. 4,900ден.
Само еден е Кралот на хрономатерот: Limar Air King! Останат е уште еден на залиха - без преден визи..
19,800ден. 9,900ден.
Уште само 1 на залиха: големина М (53-57цм) Одлична цена со 30% ПОПУСТ!!! Аир Мастер модело..
9,800ден. 6,860ден.
Уште само 1 на залиха: големина М (53-57цм) Одлична цена со 30% ПОПУСТ!!! Најновиот модел од Air..
5,900ден. 4,130ден.
Елек со одлични терморегулациони карактеристики, благодарение на врвниот - Прималофт материјал...
7,900ден. 5,500ден.
Одлична заштита од продор на студен воздух низ термо дерсот. Тенка и многу мал волумен кога спакуван..
4,700ден. 4,000ден.
ЕКО дрес - во моментов само уште С и М големина на залиха. Одлична цена со 50% ПОПУСТ! Ергономск..
4,900ден. 2,450ден.
На залиха уште само Л големина! Одлична цена со 50% ПОПУСТ!!! Летни ракавици за велосипедизам од..
2,800ден. 1,400ден.
Од овој модел на залиха има уште само ХЛ големина Одлична цена со 50% ПОПУСТ   Летни ракав..
2,800ден. 1,400ден.
Од овој модел на залиха имаме уште само две големини: С и ХХЛ. Одлична цена со 20% ПОПУСТ! Комфо..
5,800ден. 4,600ден.
Долен дел од дрес за велосипедизам, од најновата колекција на италијанската компанија Налини. Moже ..
8,700ден. 4,400ден.
Од овој модел на залиха уште само Л и ХЛ големини. Одлична цена со 50% ПОПУСТ Зимски долен ..
7,400ден. 3,700ден.
Од овој модел на залиха имаме уште само С и М големина. Одлична цена со 50% ПОПУСТ! Ова е горен ..
10,500ден. 5,250ден.
Зимски дрес - со „рејс“ фит, но сепак екстремно комфорен! Одлична цена со 50% ПОПУСТ! Материјало..
7,900ден. 3,950ден.
Овој модел станува еден од најпосакуваните - највисоката класа на зимски долен дел на Налини! Дос..
11,800ден. 5,900ден.
На залиха уште само С и ХХЛ големина. Одлична цена со 50% ПОПУСТ Зимски ракавици за велосипедиза..
2,900ден. 1,450ден.
ЕКО дрес - сега достапен во повеќе големини. Одлична промотивна цена со 50% ПОПУСТ! Ергономски д..
4,900ден. 2,450ден.
Одлична цена со 50% ПОПУСТ - за дамите!!! Термо слој, со женски крој. Материјалот е со компакт..
5,800ден. 2,900ден.
Одлична цена со 50% ПОПУСТ - за дамите!!! Зимски дрес - со женски крој и компактна структура на м..
7,300ден. 3,650ден.
Ракави со термо заштита за возење во студени денови. Од овој модел, на залиха имаме уште само гол..
2,800ден. 1,960ден.
Од овој модел на залиха имаме уште само 2 големини: С и ХЛ Одлична цена со 50% ПОПУСТ!!! Еден од..
11,900ден. 5,950ден.
Од овој модел, на залиха уште само ХЛ и С големина. Одлична цена со 20% ПОПУСТ Ултралесни, дишли..
830ден. 650ден.
Ракави - растегливи, ликра! Од овој модел, на залиха имаме уште само големина ХХЛ. Одлична цена ..
2,000ден. 1,400ден.
Термо ракавици, со топла постава и водоодбивна мембрана. Од овој модел, на залиха имаме уште само..
2,900ден. 1,450ден.
Од овој модел на залиха уште само Л и ХХЛ големини. Одлична цена со 20% ПОПУСТ Во овој модел се ..
800ден. 640ден.
Зимски долен дел од дрес за велосипедизам, од италијанската компанија НАЛИНИ. Уште само С и Л голем..
8,600ден. 4,300ден.
Одлична цена со 50% ПОПУСТ!   Зимски долен дел - со женски крој, овој модел е дизајниран за..
7,400ден. 3,700ден.
Зимски дрес, конструиран од топол, растеглив, комфорен материјал. Одлична цена со 50% ПОПУСТ!!! ..
6,700ден. 3,350ден.
Кожен, ергономски грип за голем комфор при возењето! Рачно сошиен. ..
1,200ден. 600ден.
Грип од италијанската компанија Сан Марко ..
1,150ден. 570ден.