Планинарење/Алпинизам
Кошничката е празна!
Outdoor.mk препорачува

Планинарење/Алпинизам

Листа Табела
Прикажи:
Подреди по:
Од овој модел, на залиха уште само 44 1/2 и 46 1/3. Одлична цена со 20% ПОПУСТ Овој модел од ита..
12,500ден. 10,000ден.
Лесна и комфорна чевла за планинарење од италијанската компанија АСОЛО. На залиха уште само голем..
10,500ден. 6,300ден.
Лесна и комфорна чевла за планинарење од италијанската компанија АСОЛО. На залиха уште само голем..
10,500ден. 6,300ден.
Лесна и комфорна чевла за планинарење од италијанската компанија АСОЛО. Одлична цена со 40% ПОПУСТ ..
10,500ден. 6,300ден.
Идеална, супер дишлива, водоотпорна и лесна, ниска чевла за планинарење, како за еднодневни, лесни т..
7,800ден. 4,680ден.
Идеална, супер дишлива, водоотпорна и лесна, ниска чевла за планинарење, како за еднодневни, лесни т..
7,800ден. 4,680ден.
Уште само С и М големина. Фантастична цена со 50% ПОПУСТ!!! Блек Дајмонд во овој модел на ски/бо..
22,800ден. 11,400ден.
Најдобрата зделка за 4-сезонска ракавица за алпинизам и планинарење со универзален дизајн! На зал..
4,400ден. 3,080ден.
Најновиот модел на ХевиВејт ВулТек! Сега со одлична цена со 20% ПОПУСТ! Мека, комфорна, тенка, а..
2,750ден. 2,200ден.
Сенаменска, 4-сезонска софтшел ракавица за секакви активности: од летни алпинистички искачувања до з..
4,300ден. 3,000ден.
Овој модел е предвиден и за долги планинарски тури и алпинистички пристапи - со соодветна поткрепа н..
0ден.
Овој модел е предвиден и за долги планинарски тури и алпинистички пристапи - со соодветна поткрепа н..
11,500ден. 9,200ден.
Одлична цена со 30% ПОПУСТ!!! Kапа со класичен дизајн  - со одлична изолација. Материјал:..
1,900ден. 1,330ден.
Нов модел во фрирајд серијата на американската компанија Блек Дајмонд - со дамски крој! Уште само..
5,900ден. 4,130ден.
Практична алатка за лесно подготвување на Вашиот проетин шејк или смути. ..
370ден. 260ден.
Ферино Алта Виа 45 е идеален ранец за планинарење, со бројни џебови и оддели за подобро пакување и р..
0ден.
Модел: Ferino Viedma. Уште само 1 на злиха во големина М Одлична цена со 30% ПОПУСТ! Одлична ..
12,500ден. 8,750ден.
Уште само 1 на залиха. Одлична цена со 25% ПОПУСТ Овој модел на Кобалт е со Спектрон 3 леќа..
3,900ден. 2,920ден.
Од овој модел на залиха уште само еден број. Одлична цена со 25% ПОПУСТ. Побрзо, посилно и повис..
9,800ден. 7,350ден.
Од овој модел на залиха уште само еден број. Одлична цена со 25% ПОПУСТ. Побрзо, посилно и повис..
6,800ден. 5,100ден.
Уште само 1 на залиха. Одлична цена со 25% ПОПУСТ Модел на наочари за широк спектар на секојднев..
5,200ден. 3,900ден.
Уште само 1 на залиха Одлична цена со 25% ПОПУСТ Модел со широко поле на прегледност, одличен фа..
7,100ден. 5,320ден.
Уште 1 на залиха. Одлична цена со 25% ПОПУСТ Докажан модел на Julbo: Вупс! :) Дизајниран за л..
7,700ден. 5,770ден.
Основен слој од највисок квалитет! За активности во планините во текот на целата година. Уште са..
4,900ден. 2,450ден.
Техничка плетка според најновиот развој на изработка на материјали. Достапно уште само во М големин..
2,700ден. 1,350ден.