Друмски велосипеди
Кошничката е празна!
Outdoor.mk препорачува

Друмски велосипеди

Листа Табела
Прикажи:
Подреди по:
АРИА е модел посветен на брзината: како за друмски натпревари, така и за триатлони од пократки диста..
198,000ден.
Од овој модел уште само една големина на залиха: 55 Одлична цена со 20% Есенски попуст! Ариа е м..
185,000ден. 148,000ден.
Авантури - без граници! Уживајте во земјени и асфалтирани друмови - со еден велосипед! :) Специф..
159,000ден.
Независно дали учествувате во некој Гран Фодно настан или пак ги буткате Вашите лимити во Ваша сопст..
188,000ден.
Од овој модел имаме уште само една големина на залиха: 57 Одлична цена со 30% ПОПУСТ   П..
199,500ден. 139,500ден.
Целосно редизајнирана, Специалисимата на Бјанки го задржува карактерот на „олараундер“: велосипед ко..
410,000ден.
Забелешка: фотографијата нека ви послужи само како визуелна претстава на рамот - како би личел со оп..
410,000ден.
Уште само една големина на залиха: 57. Одлична цена со 20% есенски попуст! Враќањето на едн..
139,000ден. 111,200ден.
Спецификација: Рам: Sprint Disc carbon monocoque, компатибилност то механички и електронски менув..
180,000ден.
Уште само една големина на залиха: 57 Одлична цена со 20% Есенски попуст! „Виа Нироне 7“ е место..
109,000ден. 87,200ден.
Авантури - без граници! Уживајте во земјени и асфалтирани друмови - со еден велосипед! :) Специф..
125,000ден.
Пристигна: Бјанки Виа Нироне 7 - со хидраулични диск кочници и микс од Шимано 105/Ултегра група. Во..
136,500ден.
Овој модел во моментов е достапен во големина 51.5, 53.5 и 57. Во други големини - во август. Повеќ..
215,000ден.
Овој модел во моментов го имаме во големина 53.5, а во други големини во август. Повеќе инфо и резе..
195,000ден.
Овој модел ќе биде достапен во август. Повеќе инфо и резервации: info@outdoor.mk Спецификација: ..
129,500ден.
Овој модел ќе биде достапен во август. Повеќе инфо и резервации: info@outdoor.mk Спецификација: ..
94,000ден.