Лавинска безбедност
Кошничката е празна!
Outdoor.mk препорачува

Лавинска безбедност

Листа Табела
Прикажи:
Подреди по:
Тежина: 550 грама Димензии на лопата: 23 x 27 cm Должина на рачка кога не е издолжена: 38.7 cm..
0ден.
Тежина: 680 грама Димензии на лопата: 25 x 29 cm Должина на рачка кога не е издолжена: 38.7 cm ..
4,900ден.
БЦА Флоат 2.0 цилиндер за БЦА Флоат и Спид ранците од втората генерација! Цилиндерот е 30% помал&..
10,900ден.
Ранецот со воздушно перниче, Float 22, од американската компанија БЦА (BackCountry Access) е дизајни..
39,500ден.
Ранецот со воздушно перниче, Float 32, од американската компанија БЦА (BackCountry Access) е дизајни..
42,900ден.
Тежина: 295 грама Вкупна должина: 270 cm   Должина кога е собрана: 45 cm   Дијамет..
4,300ден.
Овој производ ќе биде достапен од втора половина на јануари Инфо и резервации: info@outdoor.mk „..
23,200ден.
Едноставноста значи брзина! Компактен уред со високи перформанси, без компромис во брзината ..
18,500ден.