Сајли, ланци, безбедност
Кошничката е празна!
Outdoor.mk препорачува

Сајли, ланци, безбедност

Листа Табела
Прикажи:
Подреди по:
Сајла за заклучување на велосипед. Димензии на сајлата:  Ширина: 10мм Должина: 650мм Мо..
399ден.
Сајла за заклучување на велосипед. Димензии на сајлата:  Ширина: 12мм Должина: 1200мм М..
415ден.
Сајла за заклучување на велосипед. Димензии на сајлата:  Ширина: 8мм Должина: 1000мм За..
299ден.
Ланец со шифра од 3 цифри. Дебелина: 4мм Должина: 65цм ..
750ден.
Ланец со шифра од 3 цифри. Дебелина: 4мм Должина: 65цм ..
750ден.
Ланец со клуч (во пакет со 2 клуча) Дебелина: 5мм - четиристран Должина: 86цм Тежина: 730гр &n..
1,750ден.
Идеален модел за секојдневно користење - оптимална безбедност. Лесен (околу 880грама) и компактен в..
3,100ден.
Trelock е германска компанија со повеќе од 160 годишно искуство! Ситуирана во Мунстер, град кој е н..
4,300ден.
Одлична мини сајла - посебно погодна при подолги возења, кога треба да го оставите велосипедот пред ..
600ден. 390ден.
Одлична двојна заштита за Вашиот градски велосипед. Сега со одлична промотивна цена - со 35% П..
3,000ден. 1,950ден.
Овој модел на ланец е со зајакнат челик и клуч како систем на заклучување. Со должина од 90цм, се ов..
0ден.
Овој производ ќе биде достапен од средината на мај Овој модел на ланец е со зајакнат челик и шифра ..
1,750ден.
Овој модел на ланец е со зајакнат челик и клуч како систем на заклучување. Со должина од 120цм, се о..
2,450ден.
Овој модел на ланец е со зајакнат челик и клуч како систем на заклучување. Со должина од 90цм, се ов..
1,350ден.