Лагери и конуси
Кошничката е празна!
Outdoor.mk препорачува
Ferrino Triolet 28+3 Lady
7,200ден. 5,760ден.
Trimm Balance
4,300ден. 3,440ден.

Лагери и конуси

Листа Табела
Прикажи:
Подреди по:
Сет од 2 парчиња лагери за средна осовина - соодветни за Campagnolo Power Torque преноси Компа..
1,300ден.
Сет лагери - 2 парчиња за средна осовина. Компатибилни за Campagnolo Chorus или друг Campagnolo Ult..
1,800ден.
Сет од 2 парчиња керамички USB лагери за средна осовина. (USB = Ultra Smooth Bearing)  ..
4,600ден.
Конуси за предна главина за Кампањоло и Фулкрум тркала - од 2015+ (тркала со 14мм осовина) &nb..
1,600ден.
Сет од 4 парчиња - лагери за "oversize" главини: компатибилни со повеќе модели на Campagnolo и Fulcr..
1,300ден.
Сет од 4 парчиња - лагери за Zonda/Racing 3 главини: 2017+ Цената е за сет од 4 лагери. Шифра на..
1,200ден.