Шифтери
Кошничката е празна!
Outdoor.mk препорачува
Ferrino Triolet 28+3 Lady
7,200ден. 5,760ден.
Trimm Balance
4,300ден. 3,440ден.

Шифтери

Листа Табела
Прикажи:
Подреди по:
Пар штрафови за монтирање на калипер на задна диск кочница.  Цената е за пар штрафови. Произв..
600ден.
Шифтери: Campagnolo Centaur 11s Power-Shift Ergopower Control Произведено во Италија ..
9,800ден.
Корус групата за 12-брзински системи, од италијанската компанија Кампањоло, е нов пример за систем с..
51,000ден.
Најновиот сет на сајли и кошулици на Кампањоло! Компатибилен со 12-брзинските системи на Кампањол..
5,200ден.
Еволуцијата кај Кампањоло е бескрупулозна и светот на механички трансмисии доживува сериозна промена..
62,000ден.
Сет на сајли и кошулици на Кампањоло, докажани со своето мазно работење! Должина на сајлите за ме..
3,200ден.
Шифтери: Campagnolo Veloce 10s Power-Shift Ergopower Control Произведено во Италија ..
8,000ден.
Сет менувачи и кочници Шимано Кларис 2х8 брзини   ..
7,900ден.
Шифтери  2х9 Класа: Шимано Аливио ..
2,500ден.
Шифтери - Деоре М610 2х/3х10   ..
3,400ден.
Сет кочници и менувачи Шимано Сора 2х9 брзини Произведено во Индонезија ..
11,300ден.
Класа: Шимано Тиагра 2х10 брзини Произведено во Јапонија ..
13,900ден.