Пакни
Кошничката е празна!
Outdoor.mk препорачува
Romet Rambler R9.1 grey
30,500ден. 24,400ден.
Trimm Highlander
4,500ден.
Limar Alben green
3,700ден.

Пакни

Листа Табела
Прикажи:
Подреди по:
Пакни - 70мм ..
250ден.
Пакни - 70мм ..
250ден.
Пакни - 72мм ..
700ден.
Пакни за МТБ хидраулика ..
950ден.
Пакни за карбон обрачи! Достапни се за Шимано или Кампањоло системи. Контактирајте не“ за избор ..
2,000ден.
Сет од 4 пакни - за алуминиумски обрачи, за Шимано кочници. ..
1,400ден.
Пакни за Campagnolo Shamal Mille обрачи! Достапни се за Шимано или Кампањоло системи. Контактира..
1,950ден.
Сет од 4 пакни - за алуминиумски обрачи, за Кампањоло кочници. Класа: Campagnolo Super Record Прои..
1,200ден.
Кампањоло ДБ-310 Пакни за хидрауилични диск кочници - органски, со заоблени краеви, за полесно ва..
2,000ден.
Овој модел на пакни е подобрување на моделот Б01С - со до 50% поголема издржливост! Препорачан за Де..
600ден.
Пакни за кочници: Шимано Д02С (метал) Компатибилни со: Shimano BR-M820 / M810 / M640 ..
1,300ден.
Овој модел на пакни е подобрување на моделот Г01С - со до 40% поголема издржливост! Препорачан за X..
600ден.
Овој модел на метални пакни е наменет за кочници кои се користат во планински велосипедизам: од ХТР,..
1,200ден.
Овој модел на пакни е подобрување на моделот К03С - со до 50% поголема издржливост! Соодветен за:..
600ден.
Пакни за друмски кочници Класа: Dura-Ace, Ultegra, 105 Компатибилни со: Dura-Ace BR-R9200, B..
650ден.
SRAM  Метални пакни, на челична плочка Компатибилни со Elixir, X0, XX... Level T/TL, Level T..
1,450ден.
Пакни за хидрауилични диск кочници на СРАМ Компатибилни со: Rival 22, Rival 1, Force 22, Force 1, F..
1,450ден.
Пакни за хидраулични диск кочници на СРАМ. Компатибилни со: SRAM Guide / G2 / Avid Trail... ..
1,450ден.
Пакни за диск кочници компатибилни со Шимано. Од производителот: Compatible: XTR 2011 Kevlar re..
590ден.