Ротори
Кошничката е празна!
Outdoor.mk препорачува
Romet Rambler R9.1 grey
30,500ден. 24,400ден.
Trimm Highlander
4,500ден.
Limar Alben green
3,700ден.

Ротори

Листа Табела
Прикажи:
Подреди по:
Кампањоло 03 АФС Овие ротори се дизајнирани да бидат оптимално отпорни на прегревање, со тоа гара..
3,300ден.
Група со хидраулични диск кочници од висока класа, треба секако да биде поддржана и со ротори од вис..
2,300ден.
Овој модел на ротор на Шимано, овозможува континуирани перформанси и при долги симнувања. Конструкци..
3,300ден.
Овој модел на ротор на Шимано, овозможува континуирани перформанси и при долги симнувања. Конструкци..
3,200ден.
..
1,000ден.
160мм Класа: SLX, Deore ..
1,600ден.
180mm Класа: SLX, Deore ..
1,800ден.