Држачи за бидони
Кошничката е празна!
Outdoor.mk препорачува

Држачи за бидони

Листа Табела
Прикажи:
Подреди по:
Овој модел има голема издржливост, а неговиот динамичен, елегантен и модерен дизајн - одговара на би..
780ден.
Карбонски држач за бидон, од италијанската компанија Елит. Тежина: 27 грама   ..
1,800ден.
Карбонски држач за бидон, од италијанската компанија Елит. Тежина: 25 грама ..
1,800ден.
Т-Рејс е новиот модел на држач за бидон од италијанската компанија ЕЛИТ! Ова е модел со т.н. „мек..
730ден.
Класика! Едноставен, но ефикасен држач за бидон - вистинска комбинација на материјали за соодветна ..
250ден.
Со својот иновативен дизајн, како и алуминиумска конструкција, овој држач ќе го заштити Вашиот бидон..
580ден.
Држач за бидон, направен од многу издржлива пластика - кој може да се ротира за да може да се става ..
380ден.