Велосипеди
Кошничката е празна!
Outdoor.mk препорачува

Велосипеди

Оптимизирано пребарување

Листа Табела
Прикажи:
Подреди по:
АРИА е модел посветен на брзината: како за друмски натпревари, така и за триатлони од пократки диста..
198,000ден. 148,500ден.
Спецификација: Рам: C-SPORT GENT ALU DISC, 700C OLD 135MM, внатрешно спроведување на каблите, маз..
51,500ден.
Најновата верзија на овој модел - за 2024 година. Искористете ја промотивната цена! Прекрасен хи..
51,500ден. 39,000ден.
Најновата верзија на овој модел - за 2024 година. Искористете ја промотивната цена! Елегантен хи..
54,800ден. 41,000ден.
Најновата верзија на овој модел - за 2024 година. Искористете ја промотивната цена! Елегантен хи..
54,800ден. 41,000ден.
Најновата верзија на овој модел - за 2024 година. Искористете ја промотивната цена! Прекрасен хи..
51,500ден. 39,000ден.
Прекрасен хибрид, во елегантно-спортска, мат црна боја - на италијанската компанија Бјанки!&nbs..
51,500ден.
Спецификација: Рам: SPILLO алуминиум 6061, 1.1/8" HT, 135MM Вилушка: BIANCHI челик за дополнител..
32,500ден.
Авантури - без граници! Уживајте во земјени и асфалтирани друмови - со еден велосипед! :) Специф..
0ден.
Независно дали учествувате во некој Гран Фодно настан или пак ги буткате Вашите лимити во Ваша сопст..
188,000ден.
Најновата верзија на овој модел - за 2024 година. Искористете ја промотивната цена! Сосема ново ..
51,500ден. 39,000ден.
Најновата верзија на овој модел - за 2024 година. Искористете ја промотивната цена!  Сосема..
51,500ден. 39,000ден.
Најновата верзија на овој модел - за 2024 година. Искористете ја промотивната цена! Сосема ново ..
67,500ден. 51,000ден.
Сосема ново значење на терминот „перформанс хардтеил“! Прифатете го секој предизвик со кој ќе се ..
75,000ден.
BIANCHI OLTRE - по порачка, согласно Ваш вкус, намена, потреби, буџет... ​ЦЕНИ ОД 2600 евра Конт..
160,000ден.
Врвна перформанс комбинација: рам/вилушка Bianchi Oltre XR4 CV disc + интегриран аеро волан со стем ..
287,000ден.
Целосно редизајнирана, Специалисимата на Бјанки го задржува карактерот на „олараундер“: велосипед ко..
350,000ден.
Забелешка: фотографијата нека ви послужи само како визуелна претстава на рамот - како би личел со оп..
410,000ден.
Целосно редизајнирана, Специалисимата на Бјанки го задржува карактерот на „олараундер“: велосипед ко..
410,000ден.
Спецификација: Рам: SPILLO алуминиум 6061, 1.1/8" HT, OLD 135MM, SIZES 43-47-51CM Вилушка: BIANC..
39,000ден.
Уште само големина 57! Одлична цена со 20% ПОПУСТ   Спецификација: Рам: Sprint Disc c..
180,000ден. 144,000ден.
Бјанки СПРИНТ - со Шимано 105 12с! Во моментов достапен само во големина 50 (реална должина 52..
158,000ден.
Уште само една големина на залиха: 57 Одлична цена со 30% попуст! „Виа Нироне 7“ е местото каде ..
109,000ден. 76,000ден.
Авантури - без граници! Уживајте во земјени и асфалтирани друмови - со еден велосипед! :) Специф..
125,000ден.
„Виа Нироне 7“ е местото каде што се’ започна за Бјанки. Тоа е адресата на првата продавница на Едо..
136,500ден.
Спецификација: Рам: Corratec CCT Team Вилушка: Corratec Pro Control Carbon Кочници: Shimano 105..
145,000ден.
Овој модел во моментов е достапен во големина 51.5, 53.5 и 57. Во други големини - во август. Повеќ..
215,000ден.
Овој модел во моментов го имаме во големина 53.5, а во други големини во август. Повеќе инфо и резе..
195,000ден.
Спецификација: Рам: Corratec Corones Expert Disc Вилушка: Corratec Pro Control Disc Кочници: Sh..
119,500ден.
За Ромет Нашата компанија е претставник за Македонија, на неколку компании со голема традиција во..
19,900ден.
За Ромет: Нашата компанија е претставник за Македонија, на неколку компании со голема традиција в..
22,500ден.
За Ромет Нашата компанија е претставник за Македонија, на неколку компании со голема традиција во..
22,500ден.
За Ромет Нашата компанија е претставник за Македонија, на неколку компании со голема традиција во..
20,500ден.
Нашата компанија е претставник за Македонија, на неколку компании со голема традиција во велосипедиз..
22,500ден.
Нашата компанија е претставник за Македонија, на неколку компании со голема традиција во велосипедиз..
22,500ден.
Нашата компанија е претставник за Македонија, на неколку компании со голема традиција во велосипедиз..
33,800ден.
Нашата компанија е претставник за Македонија, на неколку компании со голема традиција во велосипедиз..
27,000ден.
Нашата компанија е претставник за Македонија, на неколку компании со голема традиција во велосипедиз..
29,000ден.
Одлична цена со 20% предсезонски попуст!   Нашата компанија е претставник за Македонија, на..
24,500ден. 19,600ден.
Одлична цена со 20% предсезонски попуст!   Нашата компанија е претставник за Македонија, на..
31,500ден. 25,200ден.
Овој модел во моментов е достапен само во големина М. Одличен пред-сезонски попуст од 20%. Нашат..
34,500ден. 27,600ден.
Нашата компанија е претставник за Македонија, на неколку компании со голема традиција во велосипедиз..
39,500ден.
Нашата компанија е претставник за Македонија, на неколку компании со голема традиција во велосипедиз..
45,500ден.
За РОМЕТ Нашата компанија е претставник за Македонија, на неколку компании со голема традиција во в..
22,500ден. 18,000ден.
Овој модел е достапен уште само во големина Л во моментов. Одличен пред-сезонски попуст од 20%..
25,300ден.
Започнете ја новата сезона со прекрасен фитнес велосипед!  Одлична опрема - сега и одличн..
35,800ден. 28,640ден.
Започнете ја новата сезона со прекрасен фитнес велосипед!  Одлична опрема (Шимано Аливио, 27 б..
39,800ден. 31,800ден.
Започнете ја новата сезона со прекрасен фитнес велосипед!  Одлична опрема (Шимано Аливио, 27 б..
39,800ден. 31,800ден.
Започнете ја новата сезона со прекрасен фитнес велосипед!  Одлична опрема (Шимано Аливио, 27 б..
39,800ден. 31,800ден.
Промотивна цена со 20% ПОПУСТ: info@outdoor.mk За Ромет: Нашата компанија е претставник за Макед..
21,500ден.