Кошничката е празна!

Boreal

Преглед: Листа / Табела
Приказ:
Подреди по:
Boreal Joker
Патики за качување - многу комфорен, но истовремено и прецизен модел. Од овој модел на залиха има..
5,190ден. 3,370ден.
Boreal Lynx
Патики за качување - со Зенит гумата на Бореал! Многу универзален (не претерано агресивен и релатив..
6,850ден. 4,450ден.