Кошничката е празна!

Gaerne

Преглед: Листа / Табела
Приказ:
Подреди по:
2021 Gaerne G. Chrono Carbon 12.0
Патики за друмски велосипедизам Произведени во Италија - од Герне (Gaerne) За компанијата: „Кој..
19,000ден.
2021 Gaerne G. Hurricane
Патики за планински велосипедизам Произведени во Италија - од Герне (Gaerne) За моделот: Идеале..
9,500ден.
2021 Gaerne G. Laser
Патики за планински велосипедизам Произведени во Италија - од Герне (Gaerne) За моделот: Ова е ..
6,500ден.
2021 Gaerne G. Record Carbon 8.0
Патики за друмски велосипедизам Произвeдени во Италија - од Герне (Gaerne) За моделот: Ова е ..
6,500ден.
2021 Gaerne G. STL 12.0
Највисоката класа: ГЕРНЕ Г. СТЛ! Репер за иновација, врвни перформанси и комфор! Овој модел ќе биде..
23,300ден.
2021 Gaerne G. Tornado Carbon 10.0
Патики за друмски велосипедизам Произведени во Италија - од Герне (Gaerne) За компанијата: „Кој..
11,500ден.
2021 Gaerne G. Tornado Carbon 8.0
Патики за друмски велосипедизам Произведени во Италија - од Герне (Gaerne) За моделот: Ова е ве..
9,500ден.
2021 Gaerne G. Tornado Wide Carbon 10.0
Патики за друмски велосипедизам - со широк калап, за пошироки стопала! Произведени во Италија - од ..
11,500ден.
2021 Gaerne G. Volata Carbon 12.0
Патики за друмски велосипедизам Произведени во Италија - од Герне (Gaerne) За моделот: Ова е на..
15,900ден.
2021 Gaerne G. Volata Carbon 12.0
Патики за друмски велосипедизам Произведени во Италија - од Герне (Gaerne) За моделот: Ова е на..
15,900ден.
Gaerne Cosmo Red
Патики за планински велосипедизам - G. Cosmo Произведени во Италија од Gaerne! Од овој модел има..
5,900ден. 3,800ден.
Gaerne Extra Light Rubber Heel
Резервна гума за делот под петата на ѓонот - за Герне патики. ..
570ден.
Gaerne G. Chrono Carbon 12.0
Патики за друмски велосипедизам Произведени во Италија - од Герне (Gaerne) За компанијата: „Кој..
19,000ден.
Gaerne G. Tornado Lady Carbon 10.0
Патики за друмски велосипедизам - со специјален фит за дамите! Произведени во Италија - од Герне (G..
11,500ден. 9,200ден.
Gaerne Hurricane
Најновиот модел на Герне со Боа систем – по одлична цена! Ѓон од најлон со карбонски влакна: спец..
9,500ден.
Gaerne Keira
Gaerne - чевли за велосипедизам производени во Италија! Италијанска традиција во велосипедизмот ушт..
9,390ден. 6,100ден.
Gaerne Light Rubber Heel Pad
Резервна гума за делот под петата на ѓонот - за Герне патики. ..
570ден.
Gaerne nails
..
250ден.
Gaerne Rappa
Патики за планински велосипедизам - G. Rappa Произведени во Италија од Gaerne! Сите патики на Ге..
9,800ден. 6,300ден.
Gaerne Rubber Heel Pad
Резервна гума за делот под петата на ѓонот - за Герне патики. ..
490ден.
Gaerne Tornado
Mодел на Герне со Боа систем – по одлична цена! На залиха само уште две големини: 44 и 45.5 Супе..
9,500ден. 7,100ден.
Gaerne Vertical
Патики за планински велосипедизам произведени во Италија! Од овој модел на залиха имаме уште само д..
8,200ден. 5,300ден.