Grivel
Кошничката е празна!

Grivel

Преглед: Листа / Табела
Приказ:
Подреди по:
Grivel A&D left
Мултифункционален јумар кој може да се користи и за качување и за симнување по јажето. Ергономска -..
3,500ден.
Grivel A1 right
Класичен јумар со ергономска, гумирана рачка. Достапност: од крајот на февруари. За десна рака. ..
3,500ден.
Grivel Alpha K1N
Овој компактен, лесен издржлив карабинер на Гривел е со Д-форма. Достапност: од крајот на февруари...
0ден.
Grivel Double Spring
Комплет еластична гуртна за технички орудија со 2 карабинери со матица. Од производителот: - Mak..
2,700ден.
Grivel Explorer
Гривел Експлорер Ова e најновиот модел на т.н. „микро“ дерези од италијанската компанија Гри..
2,500ден.
Grivel Flex bar
Flex плочки 160мм ..
660ден.
Grivel G1 Plus
Од овој модел ги имаме сите големини на залиха. Одлична цена со 20% ПОПУСТ!!! Класичен планинарс..
5,900ден. 4,720ден.
Grivel G1 класични
Достапнот: од средината на февруари. Резервации: info@outdoor.mk Дерези со 10 запци, погодни за ..
6,200ден.
Grivel G1 полуавтоматски
Дерези со 10 запци, погодни за почетници, но и за било кој - кој има потреба од дерези за поминување..
6,200ден.
Grivel G10 класични
Достапнот: од средината на февруари. Резервации: info@outdoor.mk Дерези со 10 запци, погодни как..
7,500ден.
Grivel G10 полуавтоматски
Достапност: од крајот на февруари. Дерези со 10 запци, погодни како за почетници, така и за редов..
7,500ден.
Grivel G12 автоматски
Достапнот: од крајот на февруари. Резервации: info@outdoor.mk Докажани дерези со 12 запци, ..
10,300ден.
Grivel G12 класични
Достапнот: од крајот на февруари. Резервации: info@outdoor.mk Докажани дерези со 12 запци, ..
10,300ден.
Grivel G12 полуавтоматска
Достапнот: од крајот на февруари. Резервации: info@outdoor.mk Докажани дерези со 12 запци, ..
10,300ден.
Grivel G14 автоматска
Автоматска дереза! За чевли до број 47. Тежина на дерезите: 1095 грама Тежина на дерезите заедно ..
13,200ден.
Grivel G20 plus
Ултре лесен модел за качување на мраз и мешан терен! Г20 е револуционерен, ултра-лесен модел на д..
13,200ден.
Grivel G20+ Katana
Специјални предни запци, за моделот на дерези Г20+ од италијанската компанија Гривел: супериорно изд..
3,900ден.
Grivel GZero
Класичен модел на цепин. Тежина: 465 грама Од овој модел на залиха имаме уште само една големина: ..
4,400ден.
Grivel HMS Mega K6N
Овој ХМС карабинер на Гривел е произведен од 7075 алуминиум - за најдобар однос помеѓу тежина, сила ..
700ден.
Grivel Maillon
Овален, челичен 8-милиметарски карабинер. Тежина: 75грама Димензии: 75-35-10.5мм (должина-ширина..
320ден.
Grivel Master Pro
Популарната алатка за обезбедување и абзелување на италијанската компанија Гривел: Мастер Про! Ов..
1,850ден.
Grivel Monte Rosa
Монте Роса Дрезги, кои произлегуваат од партнерството помеѓу италијанската компанија Гривел и фра..
9,820ден.
Grivel Mountain Runner Evo 10
Mountain Runner Evo 10 е најновиот модел на ранец за планинско трчање на италијанската компанија Гри..
5,400ден.
Grivel Nepal S.A.
Цепин за планинарење со благо закривување во долниот дел на рачката. Тежина: 480гр Од овој модел и..
5,000ден.
Grivel Stealth
Овој модел ќе биде достапен од крајот на октомври. Резервации: info@outdoor.mk   Сестран, ..
6,500ден.
Grivel Valter bar
Valter плочки 190мм Можност да се носи и поголем број на чевла на дерезите! ..
660ден.
Grivel долга гуртна
Долга гуртна за цепин ..
680ден.
Grivel круна за дерези
Одличен избор за „обложување“ на острите врвови на дерезите и заштите на вашите ранци/торби при пату..
620ден.
Grivel торбичка за дерези
Безбеден транспорт на Вашите дерези при патување. ..
0ден.
Grivel штитник за цепин
..
440ден.